בירת אוסטרליה


מה אתם יודעים על בירת אוסטרליה?

רבים טועים לחשוב כי בירת אוסטרליה היא סידני. עיר הבירה של אוסטרליה היא קנברה, עיר המונה כ-320,000 תושבים. זוהי עיר קטנה ופרברית באופיה למרות היותה בירת אוסטרליה. קנברה אינה ידועה בחיי לילה תוססים ובשווקים שוקקי חיים. יש לה מרכז מסחרי צנוע ובעיקר הרבה שקט.

מה יש לראות ולעשות בקנברה?

משום היותה עיר הבירה של אוסטרליה, בקנברה נמצאים כל בנייני השגרירות. לכל שגרירות ייצוג סמלי בדמות עיצוב מתאים המייצג אותה בהתאם. סמוך לעיר נמצא הר איינסלי, המהווה נקודה לתצפית נהדרת על עיר הבירה של אוסטרליה, בכל שעות היום וגם בלילה. כל המוסדות הפורמליים והמשרדים הממשלתיים ממוקמים בקנברה. ביניהם ניתן למנות את הארכיון הלאומי, מוזיאון ההנצחה לחללי מלחמות ובניין הפרלמנט. בניין הפרלמנט הוא למעשה משכן הפרלמנט החדש והוא נבנה רק בשנים האחרונות.

עיר הבירה של אוסטרליה מתעוררת לחיים

ישראלים אשר באים לעבוד ולחיות בקנברה מוסיפים לה פלפל ועניין. תחום המכירות דורש חוצפה טבעית ולשון חריפה ולכן ישראלים מצטיינים בו במיוחד. קנברה המנומנמת מתעוררת לחיים ואתם מרוויחים ונהנים.

בואו לעבוד במכירות ולראות עולם גם יחד!

עבודה במכירות היא הדרך המושלמת לעשות כסף ולטייל במדינות שונות בעולם. עבודה במכירות היא עבודה דינמית, כיפית ומאתגרת. מעבר לרווח הכספי שיצא לכם מכך, תקבלו כלים לחיים ולכל עבודה אחרת. ההתמודדות היומיומית עם אנשים שונים, במיוחד במדינה זרה ובשפה שונה, תפתח לכם דרכי חשיבה שונות ותאתגר אתכם.

עושים קופה באוסטרליה ובכל העולם

אתר עושים קופה הוא אתר ייחודי הנמצא בקשר עם עשרות חברות השמה ועסקים שונים ברחבי העולם אשר מתמחים בעבודות שונות. החברות מציעות לכם מגוון עבודות אפשריות שתוכלו לעשות בהן כסף, והרבה. מכירות מוצרי טיפוח של ים המלח, מכירות תמונות שמן מבית לבית, מכירות צעצועים ומוצרי פנאי, מתנות לחג הכריסטמס ועוד עבודות רבות.

רבים כבר מצאו עבודות מעולות במקומות מדהימים דרך השימוש בשירותי האתר. בואו גם אתם לקחת חלק בהצלחה. שלבו את חוויית חו"ל האולטימטיבית יחד עם עבודה במכירות ותרוויחו פעמיים!